Assassin’s Creed Rebellion duyuruldu!

Ubisoft tarafından bugün yapılan resmi açıklamayla birlikte mobil platformlar için Assassin’s Creed Rebellion duyuruldu. Peki yeni Assassin’s Creed ne zaman çıkacak?

Ubisoft bugün beklenmeyen bir açıklama yaptı ve Assassin’s Creed Rebellion adındaki mobil oyununu duyurdu. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak olan yapım, 2017 yılının sonuna doğru iOS ve Android işletim sistemleri için hazır hale gelecek.

Rebellion nasıl bir oyun?

Ubisoft ve Behaviour Interactive firmalarının ortaklığında hazırlanan Assassin’s Creed Rebellion, RPG yani Rol Yapma Oyunu türünde olacak. Kullanıcılara kendi suikastçı timini kurabilme imkanı tanınacak.

Ayrıca asıl Assassin’s Creed serisinden tamamen bağımsız bir görsel tasarımı olacağı da yayımlanan görselle birlikte ortaya çıkmış oldu. Fakat Ubisoft özellikle yapımın serinin köklerinden uzaklaşmayacağının da altını çizdi.

Son olarak yapımda 40 farklı suikastçının yer aldığını ve bu kişiler arasında Ezio, Aquilar, Shao Jun, Claduia ve Machiavelli gibi isimlerin yer alacağını da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir