Cyberpunk 2077 CD Key Ön Sipariş Fırsatı !

CD Project tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 sonunda resmi çıkış tarihiyle beraber oyuncularla bulmak üzere! Ekipçe gerçekten çok heyecanlıyız. Çünkü retro tarzıyla birlikte gelişmiş bir teknolojik dünya ve robotik insanlar bizi bekliyor. Üstelik bu oyun A Ç I K   D Ü N Y A . Oyun İçi’nin proje sahibi olan TrinkPay tarafından oluşturulan Oyun satış sitesi BursaGB’de Cyberpunk 2077 CD Key satışta! üstelik %26 İndirim fırsatı da sizi bekliyor.

Cyberpunk 2077 Nasıl Teslim Edilir?

BursaGB üzerinden Cyberpunk 2077 CD Key satın aldığınız andan itibaren ön sipariş kaydınız oluşturulur ve CD Project tarafından belirlenen Ön Sipariş dağıtım tarihinden itibaren kodları dağıtılmaya başlanır. Ardından size gelen kodunuzu Valve’nin oyun platformu Steam üzerinden Cyberpunk 2077 Steam Key ile aktif hale getirmeniz gerek. Ardından oyunu indirip oynayabilirsiniz^^

Cyberpunk 2077 Hakkında Güncel Haberler

Oyun, 16 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. PC, XONE ve PS4 platformları ile de oyuncularla buluşacak. Son gelen bilgiye göre ise oyunda insan ilişkilerine dair detaylarda bulunacak. Birden fazla cinsiyet tercihi ve bu tür ilişkilerin oyun gidişatına da etki edebileceği söylendi. Bunlar dışında oyunun grafiksel ve diğer fiziki özellikleri hakkında kısaca bilgi verecek olursak, OYUNCULAR ÇILDIRACAAK!

Neden BursaGB’den CD Key Satın Almalıyım?

BursaGB, Türkiye’de ki E-Pin ve CD Key alanında en köklü firmalarından birisi olmakla beraber kolay ödeme yöntemi, yüzbinlerce müşterisi ve bir milyonu aşkın kullanıcı işlemiyle bile güven verebilir. Herhangi bir ters durum söz konusu olmuyor, olsa bile hata BursaGB’de olmamakta ancak sorun için bir çözüm yolu bulmaktadırlar. Şuanda Cyberpunk 2077 CD Key satın alabileceğiniz en güvenli firmalardan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir