Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor?

Blizzard’ın üzerinde harıl harıl çalışmaya devam ettiği yeni Diablo 3 eklentisi The Rise of the Necromancer için çıkış tarihi de sonunda resmi olarak açıklandı.

Diablo 3‘ün yalnızca Necromancer karakter sınıfını oyuna eklemekten başka bir işlevi olmayan yeni eklentisi Rise of the Necromancer’ın çıkış tarihi 27 Haziran olarak açıklandı.

Necromancer nedir?

Necromancer sınıfı aslında Diablo 2 ile karşımıza çıkan ve gücünü ölülerden alan bir karakter sınıfıydı. Diablo 3‘te yer alan Witch Doctordirekt olarak Necromancer’dan esinlenerek hazırlanmıştı ve bu yüzden Necromancer karakteri ilk tanıtıldığında büyük bir tepki almıştı.

Ardından geçen süreçte çeşitli videolar ve son olarak da büyük Diablo 3yayıncıları ve YouTuber’larına erişim imkanı tanınarak reklamı yapılmaya devam edilen paketin fiyatı ise ucuz denilebilecek düzeyde.

17-06/22/diablo-3-sdn-shiftdelete-necromancer.jpg

Zira açıklamaya göre yalnızca Rise of the Necromancer paketini almak istiyorsanız, 15 doları gözden çıKarmanız gerekiyor. Bunun haricinde Xbox Gold ve PlayStation Plus üyelerine de çeşitli indirimlerle birçok Diablo 3 paketi hazırlanmış durumda.

Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları Diablo 3, Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer’dan oluşan Diablo 3 Eternal Collection paketine 60 dolar ödeyerek sahip olabilirler. Eğer Xbox Gold veya PlayStation Plus üyesiyseniz, sınırlı süre için geçerli olmak kaydıyla Diablo 3 Eternal Collection’a 40 dolar ödeyerek sahip olabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir