Uncharted serisi devam edecek mi?

Naughty Dog’un yaptığı açıklamalar, Uncharted hayranlarını sevindirecek türden. Çünkü Uncharted: The Lost Legacy’nin ardından devam oyunları gelebilir.

Uncharted 4 ile birlikte Nathan Drake karakterinin hikayesinde de sona gelindi ama Naughty Dog, Uncharted serisine son vermeyi şimdilik planlamıyor gibi görünüyor.

Anlatacak hikaye çok!

Zira Uncharted: The Lost Legacy ile yepyeni bir hikayenin başlayacağı biliniyor. Fakat serinin hayranları Uncharted serisinin bu oyunla birlikte sona erip ermeyeceğini çok merak ediyordu. Beklenen açıklama ise bugün geldi ve görünüşe göre Uncharted efsanesi bir süre daha devam edecek.

Uncharted: The Lost Legacy’nin yönetmeni ve yazarı Shaun Escayg‘ın verdiği bir röportajda, “Uncharted için artık sona gelindi diyebileceğimizi hiç sanmıyorum.” cümleleriyle serinin hayranlarının yüreklerine su serpmiş oldu.

17-06/23/uncharted-the-lost-legacy.jpg

Escayg ayrıca “Bunun serinin sonu olduğunu söylemek mümkün değil. Hırsızların dünyası oldukça geniş. Bir sürü de karakter bulunuyor. The Lost Legacy’e başlamadan önce Sullivan ve Cutter karakterlerine yoğunlaşmıştık. Bu ikiliden yeni bir hikayeyi nasıl çıkaracağımızı düşünürken bir anda Chloekarakteri karşımıza çıktı.” cümleleriyle olası bir Sullivan devam oyununun da gelebileceğinin sinyallerini verdi.

Uncharted serisinin şimdilik son halkası olan Uncharted: The Lost Legacy,22 Ağustos 2017 tarihinde PlayStation 4 platformu için piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir